Bursa Masaj Salonları

Bursa masaj salonlarıyla alakalı aradığınız her şeyi bulabileceğiniz, en popüler masaj salonlarının bilgilerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

  • emekciyiz.com – Masaj Kurslarını Bulma

 

Dersleri bütünsel masaj, Hint Baş Masajı ve CPD dersleri bulabilirsiniz.

 

Pratisyen Olmak İçin Eğitim

 

Bursa masaj sitesi MTI ile masaj uygulayıcısı ve trençisi olmak istiyorsanız kapsamlı ve son derece yüksek bir eğitim alacaksınız; Ulusal Yeterlik Çerçevesinde Dördüncü Seviyeye eşdeğer, ulusal olarak tanınmış bir nitelik kazanacaksınız.

 

Tüm MTI öğretmenleri, MTI akredite edilmiş bir kursa devam etmeleri için kabul edilmeden önce derinlemesine bir değerlendirmeye tabi tutulurlar. Mükemmel öğretim, ciddiye aldığımız bir şeydir. Öğrenciler öğretmenin teknik açıdan güçlü olduğu kadar destekleyici ve eğlenceli olmasını bekleyebilirler.

 

Nitelikler kazandıktan sonra, MTI okullarının sunduğu gelişmiş kurslara kayıt yaptırarak bilginizi ilerletebilirsin. Mezunlar, halka tavsiyede bulunabilen MTI pratisyen derneğine katılabilir. Aynı zamanda merkezi olarak müzakere edilen bir şema aracılığıyla profesyonel sigorta da sağlar.

 

Bursa masaj sitesi  Bir MTI Okulu bulun

 

En yakın eğitim okulunuz için tıklayınız. Her okul kendi ücretlerini ve ders tarihlerini belirler; bu nedenle daha fazla bilgi için lütfen doğrudan seçtiğiniz okulla iletişime geçin.

 

Neden MTI akredite bir okulla eğitim alıyorsunuz?

 

Ulusal düzeyde tanınmış bir nitelik kazanan, kapsamlı ve son derece yüksek bir eğitim alacaksınız.

 

Tüm MTI öğretmenleri, MTI akredite edilmiş bir kursa devam etmeleri için kabul edilmeden önce derinlemesine bir değerlendirmeye tabi tutulurlar. Mükemmel öğretim, ciddiye aldığımız bir şeydir. Öğrenciler öğretmenin teknik açıdan güçlü olduğu kadar destekleyici ve eğlenceli olmasını bekleyebilirler.

 

Bursa masaj sitesi  Nitelikler kazandıktan sonra, MTI okullarının sunduğu gelişmiş kurslara kayıt yaptırarak bilginizi ilerletebilirsin. Mezunlar, halka tavsiyede bulunabilen MTI pratisyen derneğine katılabilir. Aynı zamanda merkezi olarak müzakere edilen bir şema aracılığıyla profesyonel sigorta da sağlar.

 

SİZİN Masaj Terapisine Hoş Geldiniz

 

Bursa ucuz masaj sayfası Masaj Southampton

 

Endişeniniz ne olursa olsun, sırt ağrısı, hareket kısıtlılığı, baş ağrısı, sorun uykusu, zayıf sağlık, stres, depresyon, zindelik kısıtlaması, açıklanamayan ağrı, sindirim, hormonal veya dolaşım sorunları … biz sizin için buradayız ve yardımcı olabiliriz.

 

Bursa ucuz masaj sayfası Southampton’daki (Bedford Place) YOU Masajında, insanlara ağrıdan ve stresden kurtulmalarına, güzel masaj stüdyomuzdan her gün bütün gün rahatlamaya ve iyileşmesine yardımcı oluyoruz. Size en uygun Masaj Terapisi ve vücut terapisi sunarak, kişisel ihtiyaçlarınıza göre profesyonelce hazırlanmıştır …

 

Yeni veya devam etmekte olan bir problemi tedavi etmek veya mükemmel şaşkınlık oturumunu aramak, yeni bir masaj tarzı denemek veya biraz zaman geçirmek mi arıyorsunuz? Değerli zamanınızı (ve paranızı) doğru yerde harcıyor olduğunuzdan emin olun. SİZE Masaj Terapisi, Southampton Masajı için ilk seçenektir.

 

Bursa ucuz masaj sayfası “Hayatımın en iyi kararlarından biri …”

 

% 100 güvenli, rahat ve iyi bakım hissettiğiniz bir yeri düşünün. Hayatınızı, acının, stresin ve yaşam dengesinin yönetilebilir olduğu ve çözümlerin uygun olduğu yerde düşünün; O kadar çok ki, kendinize güvenebilirsiniz, özgürce suçluluk duyarsınız ve düzenli olarak gelip, gelecekteki duyguyu ilerletmek ve elinizden gelen her şeyi yapmak için.

 

Masaj yaptırmayı uygun tutmak amacıyla tüm müşterilerimize geniş bir yelpazede fırsatlar ve imtiyazlar sunuyoruz. Bilgili ekibimiz, beceri ve bilgilerini sürekli geliştiriyor ve sizi tanımak ve hayatında büyük gelişmeler sağlamak için yapabileceğiniz küçük değişiklikler hakkında konuşacak. Masajın yanı sıra, germe, düz duruş, gevşeme ve olumlu bir tutum da öneriyoruz.

 

“Şimdiye kadar en iyi masaj !!!”

 

Bursa ucuz masaj sayfası Senin için ne yapabiliriz

 

Kas germe, kas dügümleri, kas spazmı, kısa kaslar, skar dokusu, iskelet hareketi, yorgunluk, şişme ve ödemi, stres, depresyon, kaygı, IBS, PMS, Siyatik, Endometrioz, Gebelikle ilgili sorunlar, Hiper-hareketlilik, Kronik ve Akut Yaralanma, Nöralji, Postür Problemleri, Migren, Düşük Bağışıklık, Cilt Şikayetleri ve daha fazlası …. Bu konuda Massage Southampton sitesinde ve blog (Sayfanın sağ üst köşesindeki bağlantı)

 

Bursa ucuz masaj sayfası İstisnai Kalite sağlamak öncelikli ilgi alanımızdadır. Gizemli alışverişçiler tedavilere bırakılıyor ve birçoğu düzenli müşteriler haline geliyor! Ziyaretinizden% 110 memnun değilseniz, size en uygun tedaviyi alabilmeniz için sizi başka bir Terapistle buluşturacağız. Sizi tanımaya başlıyoruz ve herhangi bir sayıda sağlık ve stresle ilgili endişelerle yardımcı olacak tedavileri önermekte ve terzi edeceğiz.

 

Aramanı bekliyoruz

 

Bursa ucuz masaj sayfası Resepsiyonumuz her gün 10:15 – akşam 7.45 saatleri arasında insanlı olarak hizmet vermektedir ve sıcak ve samimi ekibimiz her türlü sorunuza yardımcı olabilir. Bu nedenle, gecikme, bugün nasıl yardımcı olabileceğimizi bulma!

 

Pilates veya Yoga Kursu Verme

 

Bir Çiftin Masaj Atölyesi yaptırın

 

Dost terapistlerinden biriyle konuşmak için yukarıdaki numarayı arayın veya Masaj Southampton sitesinde Çevrimiçi Bilgi Formumuzu doldurun; aynı gün size geri döneceğiz. Şuradasınız: 81 Bedford Place Southampton Hampshire SO15 2DF

 

Kalifiye terapistlerimizin çoğunluğu serbest meslek sahipleri olarak çalışmaktadır. Bu nedenle, fiyatları ve çalışma programlarını bağımsız bir şekilde belirlerler. Bununla ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen resepsiyon ile iletişime geçin. Teşekkür ederim.

 

sırt masajı mı arıyorsunuz, Hampshire?

 

 

Bütünsel Sırt Masajı

 

 

Holistik Geri Masaj Southampton YOU Masaj Terapisi, Southampton Masaj stüdyomuzda imzamız olan Holistik Geri Masajı sunmaktadır. Sıkı, sert veya gergin omuzlarınız veya gevrek, tıknaz, acılı bir sırtınız varsa, bu özel olarak tasarlanmış tedavi sizin için …

 

Lenfatik Drenaj ve Acupressure ile İsveç Masajı, Derin Doku Masajı ve Telafi Masajı kombine edip göğüs, omuzlar, üst kollar, boyun, sırt ve glutaları tedavi etmek için Aromaterapi yağlarıyla uygulanan gerginlik modelini izleyip en çok bulunan Masaj tekniklerini uygulayacağız Sizin için etkili.

 

Sırt Ağrısından Sakatlık mı? Makalemizi okuyun

Kronik ağrıları bile rahatlatır, duruş geliştirir, sert kasları yumuşatır ve düğümleri azaltır. Çoğu durumda kötü bir sırttan anında rahatlama! Southampton Masaj stüdyomuzda sunduğumuz Holistik Sırt Masajı size çok benzersiz ve ekonomiktir:

 

Herhangi bir tedavi için ilk ziyaretinizde bir danışma yapılması gerektiği unutmayın; Sizinle ilgili iyi bir anlayış elde etmek ve ihtiyaçlarınıza yönelik tedaviyi uyarlamak için gerekli. İlk ziyaretiniz sırasında lütfen fazladan bir 15 dakika bekleyin. ÜCRETSİZ Danışmanlığınızı talep edin ve £ 7,50 tasarruf edin! Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın ..

 

Bütünsel Sırt Masajı Nasıl Çalışır?

 

Gerilme ve Düğümler çoğunlukla sırt üstü, boyun ve omuzlarda sırt üstü masaj yaparak kas kütlesi içindeki sertliği yoğurup Kas Elyaflarını düzleştirirler, sık sık bu pektoral alan sıkı bir pektoral alanla ve üst kollarda sertlikle birleştirilir . Ya da belki bel ağrısı veya rahatsızlığınıza neden olan bel ağrısı ve / veya kalçanız, Siyatik veya Piriformis Sendromundan muzdarip misiniz? Bazen, bu alandaki daha büyük kaslar kilitli veya spazm, Masajın sıklıkla bu spazmları serbest bırakmak için egzersiz yapılması gereklidir. Gerginlik modeli, Holistik Geri Masajı ile etkili bir şekilde izlenebilir ve tedavi edilebilir; ağrı azaltılır ve hareket kabiliyetine ve daha iyi duruşa yardımcı olur. Size en iyi tedavi yöntemini uygulayabilir ve tavsiyelerde bulunabilir ve postürel gerginlikte bir farkındalık yaratmak ve postürel gerginlikte bir azalma sağlamak için gün boyunca uygulayabileceğiniz nazik egzersizler de dahil olmak üzere kapsamlı geribildirim verebiliriz.

 

 

Southampton’daki rahatlatıcı Masaj Stüdyomuzdaki bu firma ancak rahatlatıcı, son derece etkili Back Massage Treatment, Hampshire, üst ve alt vücudunuz boyunca Kas Gerginlik, Düğüm, Şişirme, Sıkılık ve Ağrıyı azaltarak sırtınızı tamamen geriye döndürür. Holistik kelimesi kelimenin tam anlamıyla “Bir Bütün olarak Treat” anlamına gelir ve bu durumda yaşam tarzı ve aktiviteleri ve sağlık ve tarih gibi diğer katkıda bulunan faktörleri dikkate alarak vücudun üst kısmında çalışırız.

 

İnternette “Back Massage Southampton” için hızlı bir arama yapmak oldukça fazla sonuç verir, ancak Holistik Sırt Masajı, şaşırtıcı sonuçlarla kişisel ihtiyaçlarınıza uyarlanmıştır.

Bu özel tedaviyi, ağrılı sırt durumlarını tedavi etmek için en etkili masaj teknikleriyle türettik; Swedish Massage, Masaj Terapistinin gerginliğin kaynağını algılayıp parçalaması için Derin Doku Masajı ile daha da derinlemesine nüfuz etmesini sağlayan kasları yumuşatmasını ve daha sonra ihtiyaç duyduğunuz terapistin İyileşmeye yardımcı olan Nöromüsküler, Miyofasiyel, Sürtünmeler, Kas Enerjisi, Kas Germe ve Lenf Drenajı gibi bir takım tekniklerin bir kombinasyonunu kullanın. Aromaterapi ağrı kesici sunar ve sizi daha da rahatlatır ve aynı zamanda gergin kaslarda bulunan düğümlerin parçalanması ve toksinlerin dağılmasına yardımcı olur.

 

 

Tedavi Kursu

 

Sık sık sorunlu sırtları tamamen tedavi etmek için birkaç Holistik Geri Masaj Tedavisi önerilir, Massage Terapisti genellikle iyileştirmeye yardımcı olmak ve başka sorunları önlemek için evde yapabileceğiniz bazı egzersizlerde tavsiyelerde bulunur. Kaslar tedaviler arasında iyileşmesi gereken zamanı vermek için önemlidir, İlk Oturum sırasında yıkmak için genellikle ‘Yüzey Gerginliği’ çoktur ve İkinci Oturum sırasında daha eski, daha derin bölgelerde tedavi edilebilir. 4 blokluk bir kitap ayırın ve kaydedin!

 

Google’da “Southampton Holistik Masajı” araması, tam olarak kaç kişinin Southampton’da Holistik Masaj sunduğunu söyleyecektir! Ancak Holistik Masajımız, kişisel ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmiştir, aşağıda kendimizi nasıl ayırt ettiğimizi kontrol edin:

 

Terapistlerinizin tümü, sağınızda göreceğiniz gibi, zaman zamanınızı ve zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu dengede dengede tutan, etkili Masaj tekniklerinde çeşitli niteliklere sahiptir. Bütün Holistik Tedaviler, esansiyel yağların eşsiz bir karışımıyla zenginleştirilerek sizin için dengeli bir şekilde dengelenir!

Yatıştırıcı Çevre

 

YOU Masaj Terapisi Southampton Masaj stüdyosu rahatlatıcı, tenha ve merkezi Bedford Place, Southampton, Hampshire bulunmaktadır. Sakinleştirici, doğal renklerle yeni dekore edilmiş profesyonel bir çevre, geldiğiniz andan itibaren kendinizi rahat hissedeceksiniz, esansiyel yağların ve müziğin aromalarıyla sizi karşılamayı, gerçek anlamda eşsiz bir tecrübeyi beklemekten hoşlanacaksınız.

 

 

 

Holistik Masajın Faydaları

 

Holistik Masaj uyarlanmıştır; Muhtemelen bazı İsveç Masajıyla başlayacak ve terapist, ihtiyaç duyulduğunda Derin Doku veya Lenf Drenajı uygulayacaktır. Holistik Masaj Terapisti birçok farklı Masaj tekniklerinde eğitim almanın yanı sıra, Sindirim, Dolaşım ve Lenf Sistemine fayda sağlamak için uygulanan daha ‘teknik’ stillerdeki Masaj Terapisi konusunda sağlam bir bilgiye sahip olmanın yanı sıra gerginlik modelini de izleyebilmelidir. vücut.

 

Holistik Masajın faydaları geniş ve değişken ancak burada birkaçı var;

 

Gerilme azalması

Artan konfor ve netlik

Kas ağrısından kurtulma

Toplam gevşeme

Geliştirilmiş bağışıklık fonksiyonu

Fiziksel ve zihinsel yorgunlukta iyileşme

Toksin eliminasyonu ve şişmesinde iyileşme

İyileştirilmiş uyku

Geliştirilmiş konsantrasyon

Artan enerji seviyeleri

Geliştirilmiş duruş

Daha İyi Sindirim

Göz yorgunluğundan, baş ağrılarından ve migreden kurtulma

Ancak Holistik Masaj deneyimi her zaman sizin için özel olarak özelleştirilmiştir. Terapist, sizi ve gereksinimlerini tanımak için zaman alır ve tedavi süresini sizin için özel olarak uyaracaktır. Bir bulut üzerinde kaybolana ve sonra hafifçe Dünya’ya geri döndüğünüzde Relax yapmaya teşvik edileceksiniz. Gerçekten Dinlendirici Bir Bütünsel Masaj.

 

 

 

Holistik Masaj önerilmediğinde:

 

Terapistler deneyimliyiz ve bakıma muhtaç olduğunuzdan emin olabilmeniz için Holistik Masajı her zaman bireysel ihtiyaçlarınıza göre uyarlayacağız.

 

Nazik masajın günlük yaşamdan daha fazla vücudun dengesini bozabileceği enderdir, ancak masajın uygun olmadığı bazı durumlar vardır ve uzman tıbbi yardım tavsiye edilir. Rehberlik için tıbbi bir sorunla karışıklık duyuyorsanız buraya tıklayın.

 

HAYATA KİRLENEN HASTALIĞI VEYA CİDDİ TIBBİ ŞARTLARI VARSA, DOKTORUNDAN MASAJI ALMADAN ÖNCE DANIŞINDAN SEÇİNİZ, DOKTORUN KABULÜ GEREKLİ OLABİLİR, DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN İSTEDİR.

 

 

 

Ve rahatla

 

Bütün Holistik Masaj Terapistlerimiz yetkili dinleyicilerdir ve gerektiğinde sağlıklı tavsiyeler sunabilir. Hedefimiz tüm stresleri hafifletmek, bazıları nasıl hissedeceklerini, diğerlerinin sessiz vakit geçirdiğini mi yoksa başını salladığını mı söylüyor? Hangisini tercih ederseniz seçerseniziz, bizden iyidir ve stüdyomuzda dinlenmenize yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yaparız.

 

 

Bizimle iletişime geçin

 

Randevu almak için Bize Ulaşın’ı tıklayın, formu doldurun (iletişim bilgilerini, adınızı, ilgilendiğiniz Holistik Masaj Terapisini ve bazı kullanılabilirlik bilgilerini bırakarak) ve en kısa sürede size geri döneceğiz; Veya sayfanın üstündeki numarayla bizi arayabilirsiniz.

Cevap birakin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir